E-vizitka

Moderní inzerce v regionu.

 

Představujeme E-vizitku, web, který vám umožní efektivně a cíleně propagovat služby, zboží, pracovní příležitosti v regionu, který chcete oslovit.

6 důvodů, proč si pořídit E-vizitku

1

Regionální propagace

E-vizitka zacílí vaši reklamu na konkrétní region a zároveň umožní přispívat k obsahu portálu a získávat inzertní prostor.
2

Ověřený profil

Zajišťuje pravost informací v profilu E-vizitky a sjednocuje vaše sociální sítě na jednom místě.
3

Polední menu

E-vizitka umožňuje prezentaci online nabídek pro restaurace, pizzerie, bistra nebo kavárny. Integrovaná navigace usnadňuje zákazníkům najít váš podnik.
4

Události

Propagace událostí v E-vizitce je snadná a cílená. Vložené události můžete kdykoli upravovat nebo opakovat.
5

Práce

E-vizitka poskytuje možnost inzerce pracovních pozic v regionu.
6

Technická podpora

Technická podpora je připravena vám pomoci s problémy nebo dotazy.

Ceník

CenaE-vizitka

6 000 Kč / rok

  • Paušální cena
  • Atraktivní adresa
  • Správa administrátorů
  • Vývoj dalších funkcí
  • Technická podpora
Objednat
Co je E-vizitka?

E-vizitka představuje moderní způsob inzerce v regionu. Uživatelsky jednoduchá stránka bez závazků na hosting, doménu a nutnosti technických znalostí vás překvapí svou cenou a intuitivní obslužností.

O projektu Jsmez.cz

Jsmez.cz spojuje krajská města v České republice, představuje firmy v regionech a poskytuje unikátní službu, která umožnuje efektivně prezentovat různé aktivity v regionu. Tato platforma je prostorem na kterém firmy tvoří obsah stránek.

Nejčastější dotazy

Proč využít náš portál?

Nejdůležitějším faktorem nákupu E-vizitky je inzerce v regionu. Každá E-vizitka získá svou vlastní URL adresu podle názvu firmy ve tvaru jsemz___.cz/vášpodnik a na první pohled bude jasné, ve kterém městě podnikáte. Vaše prezentace bude díky portálu města zacílena na region, kde žijete a pracujete. Inzerujte kdykoliv a neomezeně.

Je nutné mít vlastní webovou stránku?

E-vizitka umí klasické webové stránky nahradit (neprovozujete-li blog či e-shop). Jednou z největších výhod je univerzálnost. Rozhodnete-li se změnit obor podnikání, jednoduše si sami v E-vizitce upravíte název a vše ostatní dle svých potřeb a můžete pokračovat v propagaci.

Jaká je cena E-vizitky?

115 Kč týdně, nebo 6 000 Kč / ročně

Nechceme, aby cena byla překážkou pro vaši prezentaci na internetu, a nejsme příznivci „baťových cen“. Proto jsme nastavili paušální cenu 6 000 Kč za rok, která zahrnuje všechny naše prémiové služby a inzertní prostor na regionálním portálu města.

Jak vzniká E-vizitka?

Vzniká přidáním nového místa přes jednoduchý formulář v záložce „přidat místo“ 

Co je ověřený profil?

Ověřený profil zajištuje pravost profilu a poskytuje možnost upravovat informace o svém podnikání. Zveřejňujte své informace a nabídky jen v rozsahu, který si určíte Vy sami.

Jak se obsluhuje E-vizitka?

Ovládání pomocí chytrého telefonu nebo tabletu je maximálně intuitivní. Editace E-vizitky je záležitostí na pár sekund.

Pošlete mi login a heslo na přihlášení?

Administrační práva pro úpravy E-vizitky poskytujeme ihned po zaplacení aktivace.

Pomůžete mi, pokud bude potřeba?

Ano. Zakoupením a aktivací E-vizitky spolupráce nekončí, nýbrž začíná.

Zapomněl jsem smazat/zadat aktuální nabídku. Stane se něco?

Nejvyšší prioritou je aktuálnost. Naši editoři denně dohlížející na správný chod portálu a mají vyhrazené právo smazat neaktuální nabídky, případně je nahradit za aktuální. 

Plánujete mobilní aplikaci?

Neplánujeme. Nastavením ikony zástupce na plochu svého telefonu získáte okamžitý přístup administraci E-vizitky. Odkaz se pak chová stejně jako aplikace.

Navigace u profilu

Ověřená E-vizitka je také přesně definována na mapě a díky tlačítku Navigace se zákazníci dostanou vždy na správné místo.

Jak mohu E-vizitku objednat?

Pro objednání E-vizitky použijte formulář. Po vyplnění se Vám obratem ozveme.

Jak mohu zrušit svou E-vizitku?

Nepřejete si mít údaje na portálu? Použijte kontaktní formulář a napište nám o jakou E-vizitku se jedná a my ji odstraníme.

Proč jsme Vás nenavštívili?

Omlouváme se všem, které jsme doposud neoslovili. Projekt jsmez.cz je značně rozsáhlý, a proto není v našich silách a možnostech oslovit Vás všechny. Pokud jste dočetli až sem a máte zájem o spolupráci, napište nám. Děkujeme za přízeň a přejeme všem hezké dny.