nabídka práce

nabídka práce

+ PŘIDAT INZERCI
Jsem ze Zlína
OBCHODNÍK - EDITOR
Hledáme do našeho mladého týmu aktivního obchodníka, který je plně samostatný, výřečný a svědomitý. Tvým úkolem bude seznámit místní podnikatele s naším portálem a jeho plné využití. Práce je na DPP a ŽL. Pokud si myslíš že jsi to právě ty - kontaktuj nás na e-mailu spolu s Tvým CV .

10.8.2018 Zjistit více
Bowling pizza Komín(Dříve Delvita)
PŘIJMEME ČIŠNÍKA - SERVÍRKU
pizzerie Bowling Pizza Komín přijme čisníka - servírku do své provozovny ve Zlíně. Nabízíme smlouvu na HPP, výhodné platové podmínky, nástup možný ihned.

25.7.2018 Zjistit více
CoffeeShop Company Zlín
SERVÍRKA/ BARISTA
16000 - 20000 Kč / měs.
Pracovní náplní je především obsluha hostů, příprava různých druhů nápojů a jídel, úklid pracoviště a ostatní práce potřebné v restauračním provozu. Požadujeme: - velmi dobré komunikační dovednosti a příjemné vystupování - pracovitost, samostatnost a aktivitu - spolehlivost a zodpovědnost - flexibilitu - praxe v oboru gastro výhodou. Nabízíme: - práce v příjemném prostředí mladého kolektivu - práce na plný úvazek na dobu neurčitou - pracovní smlouva. Ozvěte se na : matyasova25@seznam.cz

11.3.2018 Zjistit více
Fit Foodie Restaurant
ROZŠIŘUJEME KOLEKTIV
Do svých řad přivítáme nadšené kolegy a kolegyně na pozice: - číšník/ servírka s praxí (HPP/ dlouhodobá brigáda) a pomocný kuchař/kuchařka. Zkušenosti vítány, pozitivní přístup podmínkou. Nabízíme férové mzdové ohodnocení, práci v pohodovém kolektivu i přátelské jednání.

22.6.2017 Zjistit více

Nezaujala Vás nabídka našich partnerů? Vyzkoušejte další nabídky: