Otrokovická BESEDA s.r.o.
ZÁBAVA

Otrokovická BESEDA s.r.o.
nám. 3. května 1302, Otrokovice Navigovat Navigovat


Telefon: 571118103
Web: www.otrokovickabeseda.cz

Město Otrokovice leží v západní části Zlínského kraje, na rozhraní tří regionů: Valašska, Slovácka a Hané - a tak se i v povaze našich obyvatel snoubí hanácká rozvážnost s valašsky tvrdou pracovitostí a slováckým temperamentem. Naše město vzniklo spojením někdejších samostatných obcí Otrokovice a Kvítkovice. Otrokovice jsou centrem mikroregionu zahrnujícího obce s celkovým počtem téměř 35 000 obyvatel. Svou polohou na důležitých silničních a železničních tazích jsou Otrokovice vstupní branou Zlínského kraje.
Nejen díky své poloze je kulturní dům BESEDA Otrokovice ideálním místem pro pořádání společenských a kulturních akcí. V bezprostřední blízkosti budovy jsou parkovací místa pro osobní, nákladní i autobusovou dopravu. Budova je vybavena technickým zázemím včetně výtahů a je tak schopna sloužit nejen pro společenské události, ale také jako místo pro pořádání kongresů, prodejních a kontraktačních výstav. K vybavení budovy patří také audio a video technika, vysokorychlostní internet, WiFi připojení aj. Je zde možné pořádat sympozia, školení, přednášky a další akce spojené s firemní prezentací, výukou a přednáškami.
Díky prostředí, atmosféře, vybavenosti a centrální poloze patří Kongresové a kulturní centrum Otrokovická BESEDA k dlouhodobě nejvyhledávanějším.
K hlavním činnostem společnosti patří krátkodobý a dlouhodobý pronájem prostor, organizace společenských, vzdělávacích a kulturních akcí, kino projekce, provozování zájmových kroužků a kurzů pro děti i dospělé a produkce vlastních a městských kulturních akcí a dopoledních výchovně vzdělávacích koncertů.
Díky dlouholetým zkušenostem poskytuje naše společnost služby nejvyšší kvality. Kvalita našich služeb je pro nás závazek postavený na trvalé snaze o inovaci a zlepšování.