Wellness Party Hotel Zlín - Březůvky

Telefon: +420776555086
E-mail: info@wellnesshotelbrezuvky.cz
Web: www.wellnesshotelbrezuvky.cz

Zažijte luxus uprostřed nedotčené přírody za lidové ceny.
Prostory hotelu jsou obklopeny tropickou krajinou. Samozřejmostí je restaurace s českou i mezinárodní kuchyní. K dispozici je zde i tenisový kurt s nočním osvětlením. Jedinečností Wellness Party Hotelu je koupání bez plavek v krásném tropickém bazénu. (Nonstop provozní doba 24 hodin a 365 dní v roce.) V tomto bazénu je jednoduše zákaz koupání v plavkách. Právě proto hotel není vhodný pro rodiny s dětmi.
Nabízíme bohatou nabídku wellness programů, sportovního vyžití, večerní zábavy, ale i možnost výletů, procházek a pobytu na zdravém vzduchu vůbec. Relaxace a oddych ve wellness hotelu je ideální volbou pro kompletní regeneraci organismu.

Wellness Party Hotel je situovaný v krásné přírodě. Nachází se na poklidném místě uprostřed Vizovických vrchů, které horopisně náleží k západním Karpatům. Velkoplošná území zahrnují dvě chráněné krajinné oblasti, Beskydy a Bílé Karpaty, které se rozprostírají cca na 30% území. CHKO Bíle Karpaty patří mezi šest biosférických rezervací UNESCO v republice. Na území kraje se také nachází množství přírodních rezervací, památek a pozoruhodností ve střední Evropě. V okolí hotelu najdete celou řadu turistických a cyklistických stezek. Jsme 10 minut od centra Zlína , 15 minut ZOO Lešná a lázně Luhačovice. Wellness party hotel je ideální pro pořádaní nevšedních oslav a večírků.
Wellness party Hotel vznikl před několika lety a díky získaným zkušenostem se pořád snažíme vylepšovat.
Náš hotel hostům nabízí: příjemný oddech, relaxaci, zábavu, kvalitní služby, kvalitní přístup a diskrétnost je u nás samozřejmostí. Když chcete utéct od každodenních starostí a načerpat novou energii a sílu, tak neváhejte a přijďte nás navštívit.